Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Szybkie kobiety w audi

Łomżyńscy policjanci informują o dwóch kobietach, którym za znaczne przekroczenie prędkości zatrzymała prawo jazdy. Obie panie pokonywały obszar zabudowany przekraczając o 50 km/h dopuszczalną prędkość.

We wtorek, w samo południe w Rydzewie niedaleko Miastkowa, na radar policjantów wpadła pierwsza pani. Jadąc audi przekroczyła o 61 km/h dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Natomiast we środę, na ul. Zjazd w Łomży tuż przed północą także w audi, kobieta przekroczyła prędkość o 51 km/h w stosunku do dopuszczalnej.

Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 kilometrów na godzinę obie panie straciły prawa jazdy. Dodatkowo ukarane zostały mandatami po 400 złotych, a ich konta "wzbogaciły" się o 10 punktów karnych.

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę