Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Kolizja trzech aut pod Kozikami

Trzy auta zderzyły się na drodze wojewódzkiej 679 w okolicach Kozik. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kilkanaście minut przed 17., na drodze wojewódzkiej między Konarzycami a Śniadowem, na wysokości zjazdu do Kozik, kierujący dostawczym busem najechał na tył hyundaia przesuwając go na innego dostawczego busa. W efekcie trzy samochody zostały uszkodzone. Kobieta z hyundaia trafiła do szpitala. W chwili zdarzenia padał deszcz, a w koleinach stała woda. Dlaczego kierowca nie zachował uwagi wyjaśniają policjanci. Ruch w tym miejscu na początku był zablokowany, później wprowadzono przejazd wahadłowy.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę