Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Nikt się nie przyznał, wszyscy do aresztu

Policjanci w wydziału patrolowego w zatrzymanym wczorajszej nocy samochodzie znaleźli narkotyki, do których żaden z czworga podróżujących nie chciał się przyznać. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj w nocy, tuż po 3 policjanci z łomżyńskiej patrolówki pełniąc służbę w mieście zatrzymali do kontroli volkswagena. Jego kierowca bez powodu zwalniał i przyspieszał, a następnie zaparkował pojazd przed jedną z posesji. Okazało się, że 21-latek ma blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym mężczyzna stracił prawo jazdy. W trakcie sprawdzania przewożonego bagażu funkcjonariusze znaleźli w plecaku przezroczystą torebkę z zawartością suszu – informują policjanci. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Nikt, zarówno kierowca ani trzech pasażerów nie chciał się przyznać do własności znaleziska. Cała czwórka trafiła więc do policyjnego aresztu. 

Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili, że narkotyki należały do 21-letniego pasażera. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Z kolei kierowca odpowie za wykroczenie kierowania po alkoholu. 

źródło: KMP Łomża

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę