Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Dziewczyna nie płaciła czynszu przez co chłopak wpadł z amfetaminą

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w wynajmowanym przez dziewczynę mieszkaniu przechowywał znaczne ilości narkotyków. Wpadli, bo 30-latka nie płaciła czynszu i zdewastowała mieszkanie. Bezradny właściciel zgłosił to na policję.

Komenda Miejska Policji w Łomży informuje o bezradnym mężczyźnie, który poprosił o pomoc z kłopotliwym najemcą. Z jego relacji wynikało, że mieszkająca tam młoda kobieta zdewastowała mieszkanie i od kilku miesięcy nie płaci czynszu. Policjanci z właścicielem weszli do mieszkania. Znaleźli tam porozrzucane przedmioty i zniszczony zainstalowany w sprzęt.  Właściciel mieszkania wyceniał swoje straty na 6,5 tysiąca złotych. Podczas sprawdzania i pokazywania pokoi zwrócił uwagę na torebkę z białą sproszkowaną substancją. Mundurowi dokończyli przeszukanie i znaleźli siedem zawiniątek foliowych z białą substancją o łącznej wadze ponad 680 gramów. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 

Jeszcze w trakcie interwencji do mieszkania przyszło czworo młodych ludzi. Policjanci mówią o zdziwieniu i zdenerwowaniu na widok właściciela z policjantami. Wśród nich byli 30-latka widniejąca na umowie jako najemca lokalu i jej 29-letni przyjaciel. Jak ustalili policjanci, to właśnie do niego należały znalezione w mieszkaniu środki odurzające. Oboje zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Dodatkowo 29-latek usłyszał także zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

 

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę