Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska KAS-a łapie w Ostrołęce

Główne zdjęcie
Fot. KAS

Funkcjonariusze łomżyńskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Ostrołęce nielegalny salon gier hazardowych. Zabezpieczono 3 automaty i gotówkę.

Funkcjonariusze KAS z Łomży na jednym z ostrołęckich osiedli w nielegalnym salonie gier hazardowych zabezpieczyli 3 działające automaty. KAS pisze, że funkcjonował tam system selekcji klientów i monitoring, a drzwi zabezpieczał elektrozamek zdalnie uruchamiany przez obsługę.

Na miejscu KAS znalazła 780 zł gotówki. Mundurowi przesłuchali obecnych w lokalu dwóch mężczyzn. Na nielegalny hazard oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające nielegalne gry hazardowe oraz posiadające automaty wbrew przepisom muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę