Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Loteria PIT-owa rozstrzygnięta

W hallu łomżyńskiego ratusza Iwona Zdziebłowska rozlosowała 23 nagrody z akcji rozliczania PIT-ów w Łomży. Do zorganizowanej po raz drugi loterii pod hasłem "Rozlicz PIT w Łomży i zdobądź nagrody", którą poprowadziła spółka z o.o. Premium Outdoor z Lublina, zgłosiły się 992 osoby. Do udziału w losowaniu komisja zakwalifikowała 815 osób. Wartość wszystkich nagród to 25.000 zł.

Drogą internetową zgłosiło chęć udziału 825 osób, zaś w formie papierowej 67. Warunkiem udziału było zgłoszenie się od 1. kwietnia do 1. czerwca z informacją, że złożyło się rozliczenie podatkowe w Urzędzie Skarbowym w Łomży, że jest się mieszkańcem Łomży i ma się ukończone 18. Iwonie Zdziebłowskiej towarzyszyła przy stoliku ukrywająca się za bannerem kobieta, która - jak twierdzi inspektor Łukasz Czech z ratusza - była prawnikiem nadzorującym prawidłowość losowania, która nie chciała ujawnić nazwiska ani wizerunku. Nie wiedząc, kim jest tak tajemnicza kobieta, możemy tu potwierdzić, że siedziała z godzinę za bannerem. Pani Iwona wrzuciła do pudełka małe kartoniki - jak precyzuje insp. Czech - z przydzielonymi numerami identyfikacyjnymi metodą „chybił-trafił.

Wylosowała kolejno: 10 laureatów nagród III stopnia - oczyszczacze powietrza; 5 laureatów nagród II stopnia - smartfony; 5 laureatów nagród I st. - odkurzacze bezprzewodowe; 3 laureatów nagród głównych - odkurzacze automatyczne. Ponadto Pani Iwona wylosowała 23 laureatów rezerwowych na ewentualność, gdyby nie było możliwe skontaktować się z laureatami w trybie regulaminowym. Powiadamianie zwycięzców o wygranej w loterii odbędzie się 16. i 17. czerwca telefonicznie pod numer telefonu, podany w formularzu zgłoszenia. Wynik losowania: imię i pierwsza litera nazwiska laureata zostaną opublikowane na stronie loterii. Wręczenie nagród za PIT może odbyć się 7. lipca. 

Mirosław R. Derewońko

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę