Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ogromne szczęście w nieszczęśliwej sytuacji

Dwa samochody zderzyły się na drodze wojewódzkiej 648, w tym jedno z nich dachowało. Mimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikomu nic poważnego się nie stało. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Około godz. 19.30 na drodze wojewódzkiej 648 Nowogród - Stawiski, która dla podróżujących na Mazury od Warszawy, jest cześcią odległej obwodnicy Łomży, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak wynika z pierwszych, niepotwierdzonych informacji, kierujący toyotą wyprzedzał kolumnę samochodów i w zderzył się ze skręcającą w lewo kią. W wyniku tego zderzenia toyota kosząc znak drogowy "pojechała" dalej rowem i prawdopodobnie w wyniku głębokości rowu przewróciła się na dach. O wiekim szcześciu mogą mówić podróżujący toyotą mężczyzna i kobieta, ponieważ zderzenie miało miejsce w lesie, a samochód toczył się omijając drzewa. Kią podróżowali młodzi chłopcy, którzy skręcali do miejscowości Ptaki. Na szczęście nikomu z obu pojazdów nic poważnego się nie stało i nikt nie trafił do szpitala. 

Jako pierwsi na miejsu byli żołnierze z z 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, ćwiczącej nieopodal Nowogrodu.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę