Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dwie hale namiotowe powstaną w MPGKiM

Na terenie bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy w Łomży przy ul. Akademickiej 22 powstaną dwie hale magazynowe. Za prawie 700 tys. wybuduje je firma HB Ługowscy Sp. z o.o. Sp. K.

MPGKiM ZB w Łomży ogłosiło wyniki przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej, dokonania zgłoszenia robót budowlanych lub uzyskania pozwolenia na budowę oraz budowę dwóch hal na terenie bazy przy Akademickiej 22. Tylko jedna firma złożyła ofertę i to ona została wybrana. Za kwotę brutto 680 695,26 zł firma HB Ługowscy Sp. z o.o. Sp. K., Al. Jana Pawła II 56H, Białystok wykona dwie hale magazynowe. 

Pierwsza z nich o wymiarach 20x30 m i wysokości 7m, konstrukcja wykonana ze elementów stalowych, a dach i ściany z plandeki posłuży do przechowywania soli drogowej ok. 2 000 ton.

Druga hala o powierzchni około 500m2 posłuży do garażowania pojazdów i koparek zakładu. Jak wynika z dokumentacji przetargowej będzie miała wymiary 15x35 m, wysokość 6m i teren utwardzony kostką brukową. Podobnie jak przy pierwszej będzie to konstrukcja metalowa przykryta plandeką.

Roboty mają być wykonane do końca listopada tego roku. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę