Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pożar drewnianego domu

W Gutach, w gminie Piątnica, sześć jednostek straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał

Około 19.30 zaalarmowano służby o pożarze domu drewnianego w Gutach, w gminie Piątnica. Na miejsce przybyło sześć zastępów straży pożarnej zawodowej z Łomży i ochotniczych. Ze wstępnych informacji wynika, że dom był niezamieszkany. Palił się cały obiekt, ale strażacy dość szybko opanowali sytuację. 

Brak informacji o poszkodowanych.

 

210618123923.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę