Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystki

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomza

Na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i ul. Porucznika Łagody doszło do potrącenia rowerzystki. Poszkodowana została zabrana do szpitala na badania. Ul. Porucznika Łagody w tym miejscu jest nieprzejezdna.

Kilkanaście minut po godz. 14. na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i ul. Porucznika Łagody doszło do potrącenia rowerzystki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca VW jadąc od ul. Przykoszarowej nie zachowała ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo w ul. Por. Łagody, w wyniku czego doszło do potrącenia rowerzystki jadącej ścieżką rowerową.  65-letnia rowerzystka przejeżdżając przez jezdnię uderzyła w prawy bok volkswagena. Poszkodowana trafiła do szpitala na badania.

 

Foto: Fot. KMP Łomza
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę