Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

MIŚ odstresowywacz

Łomżyński Caritas przekazał kilkadziesiąt pluszowych misiów, aby łagodzić nieprzyjemne skutki zdarzeń drogowych.

W imieniu Caritas Diecezji Łomżyńskiej dyrektor ks. Andrzej Mikucki przekazał łomżyńskim policjantom kilkadziesiąt pluszowych zabawek, aby podczas zdarzeń drogowych pocieszać i pomagać im w stresujących sytuacjach. Te sympatyczne pluszowe stworki trafią do radiowozów, a później do dzieci, uczestników zdarzeń drogowych.

Inspektor Krzysztof Woźniewski, Komendant Miejski Policji w Łomży odbierając Misie z Misją podkreślał, jak ważne są działania minimalizujące stres dziecka pojawiający się przy zdarzeniach drogowych. Takie sytuacje zdarzają się nawet przy niegroźnych stłuczkach. Misie, które otrzymaliśy są cudne ... ale oby jak najmniej były potrzebne!

Misie odstresowywacze zakupiły i przekazały szkolnym kołom Caritas dzieci. Do tego grona dołączyły także maskotki uszyte przez osadzonych w Zakładzie Karnym Grądy Woniecko. 

W sumie Misie Odstresowywacze trafią do komend policji w Łomży, Zambrowie, Ostrowi Mazowieckiej oraz Hospicjum Dziecięcego na Litwie.

 

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę