Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprawa próby przekupstwa sędziego przed meczem Mlekovity trafi do prokuratury

Chodzi o mecz III ligi Mlekovita Wysokie Mazowieckie - Ceramika Paradyż. Propozycję przyjęcia łapówki w wysokości trzech tys. zł otrzymał w miniony piątek sędzia główny. W zamian miał pomóc w wygranej Mlekovity. Mężczyzna, który z nim rozmiawiał przedstawiał się jako kibic klubu z Wysokiego Mazowieckiego. Sędzia łapówki nie przyjął i o wszystkim poinformował swoich asystentów i obserwatora spotkania. Raport sędziego dziś trafi do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Najpóźniej jurto prawnicy PZPN prześlą do prokuratury zawiadomienie o próbie przekupstwa.

To nie pierwszy tego typu incydent, który ma związek z Melkovitą Wysokie Mazowieckie. W poprzednim sezonie działacze Warmii Grajewo sugerowali, że przedstawiciele klubu z Wysokiego Mazowieckiego próbowali przekupić najpierw działaczy a potem piłkarzy Warmii Grajewo. Wszystko po to, by Mlekovita wygrała bezpośredni mecz w III lidze między tymi drużynami. Wówczas sprawa trafiła do prokuratury, jednak z braku dowodów została umorzona.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę