Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ciepły dłuższy weekend

W nadchodzący weekend nad Polską dominował będzie klin wyżowy, który zapewni nam stabilną, przeważnie suchą pogodę z niewielkim zachmurzeniem. Zrobi się też cieplej.

Czwartek zapowiada się  pogodny i suchy. W rejonie Łomży należy ciągu dnia  spodziewać się 20°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. 

W piątek mogą pojawić się słabe i przelotne opady deszczu. Ciągle ciepło, a w najcieplejszej porze dnia zapowiada się  21°C. Wiatr ponownie słaby, chwilami umiarkowany. 

Sobota będzie na ogół pogodna, choć mogą zdarzyć się przelotne, niewielkie opady deszczu.  Temperatura maksymalna na ogół około 21°C. Dominować będzie słaby wiatr. 

Niedziela ładna i ciepła. Zapowiada się zachmurzenie małe, więc sporo słońca w północno-wschodniej Polsce. Spodziewana temperatura wyniesie około 22-24°C.  Wiatr nadal słaby i umiarkowany. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę