Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

17-latek bez prawa jazdy wjechał w toyotę

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Niezachowanie ostrożności przez motocyklistę było przyczyną zderzenia z toyotą na ul. Przytulskiej w Jedwabnem. Jeden pas ruchu zablokowany.

Policja informuje, że o godz. 12.17 otrzymała  zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jedwabne. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na skrzyżowaniu ul. Przytulskiej i ul. M. Curie Skłodowskiej motocyklista nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego pojazdu marki toyota, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo i wjechał w jego tył. Sprawcą okazał się 17-latek, który jechał motocyklem bez prawa jazdy. Ranny trafił do szpitala. 

Jeden pas ruchu zablokowany. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę