Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Jednostka pod młotek

Pod koniec grudnia pod młotek pójdzie powojskowy kompleks magazynowy, położony w centrum Łomży, tuż obok stacji paliw Statoil i McDonald's. Agencji Mienia Wojskowego ogłosiła przetarg na sprzedaż bazy zlikwidowanej w ubiegłym roku jednostki wojskowej. Grunt o powierzchni ponad 2,5 ha, z 17 różnego rodzaju budynkami, AMW wyceniła na 3 mln 750 tys zł.

„Skład Łomża” bo tak powszechnie nazywana była jednostka wojskowa 3090, został zlikwidowany 30 czerwca 2004 roku. Poza wojskowymi pracę wówczas straciło 64 cywili. Po jednostce w Łomży pozostał teren – ponad dwa i pół hektara zabudowanej działki w samym centrum, przy jednej z najważniejszych tras przelotowych miasta z Suwałk na Warszawę.
Nieruchomość zabudowana jest m.in.: 17 budynkami pełniącymi uprzednio rolę magazynową i biurową. Budynki wybudowano latach 1942 - 1985. Dogodne położenie i pełna infrastruktura techniczna – nawet tory kolejowe za płotem - może posłużyć za zalążek przyszłych inwestycji.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż tej nieruchomości odbędzie się 29 grudnia 2005r. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału Terenowego Biura Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej. Cena wywoławcza to 3 mln 750 tys zł, a konieczne do wzięcia w nim udziału wpłacenia wynosi 750 tys zł.


Szczegółowe informacje o nieruchomości będącej przedmiotem przetargu można uzyskać w siedzibie Oddziału Terenowego Biura Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie, pokój nr 107, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 tel. (0-prefix 89) 535-38-48 w. 18.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę