Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Skradziono RAV-kę

Dzisiejszej nocy, z łomżyńskiej posesji skradziono samochód Toyotę RAV. Auto było zaparkowane przed domem na prywatnej posesji.

Wiemy, że kilka minut przed 8.00 rano wpłynęło zgłoszenie o kradzieży do KMP w Łomży. Toyota RAV, bo takie auto skradli złodzieje, zaparkowana była na posesji ze zamkniętą bramą. W ciągu nocy złodzieje musieli otworzyć bramę i odjechać pojazdem. Auto było wyprodukowane w 2019 roku, a jego wartość wyceniono na 107 tys. zł. 

Policja prowadzi działania operacyjne.

Do podobnej, nocnej kradzieży, doszło w połowie marca. Wówczas to z osiedlowego parkingu skradziono także japończyka z 2019 roku – Mitsubishi Outlandera. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę