Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Prędkość na radarach

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

101 samochodów mieli na radarach łomżyńscy policjanci. W miniony piątek, na terenie powiatu łomżyńskiego, policjanci z drogówki kontrolowali prędkość.

15 policjantów z drogówki skontrolowało w sumie 101 pojazdów. Mundurowi ujawnili aż 79 wykroczeń przekroczenia dozwolonej prędkości, z czego 2 osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. Chodzi o piątkową akcję mierzenia prędkości także w miejscach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Po godz. 17., 30-latek jadąc oplem ulicą Poznańską w Łomży przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Pół godziny później, w Szepankowie policjanci zatrzymali 27-latka w audi, który w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 kilometrów na godzinę, jechał z prędkością 92 kilometrów na godzinę.

Policjanci z drogówki zapowiadają kolejne akcje.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę