Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Wypadek na Giełczyńskiej

Nieustąpienie pierwszeństwa było prawdopodobnie przyczyną wypadku do którego na ul. Giełczyńskiej w Łomży. Droga przez ponad dwie godz. była zablokowana, teraz już można przejechać.

W niedzielę około godz. 20.30, na wlocie ul. Giełczyńskiej w Pl. Niepodległości doszło do zderzenia się dwóch aut i uszkodzenia budynku. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca seatem jadąc od strony Starego Rynku, chcąc skręcić w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu daci jadącej od ronda Hanki Bielickiej. Auta zderzyły się, a następnie dacia uderzyła jeszcze w nowo pobudowaną siedzibę KRUS-u, niszcząc elewację. 

Nieoficjalnie, kierowca, który wjechał w KRUS był nietrzeźwy.

Przez dwie godziny ul. Giełczyńska była nieprzejezdna.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę