Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kryminalni przejęli amfetaminę

40 g. amfetaminy przejęli łomżyńscy kryminalni w mieszkaniu mieszkańca Łomży. Do zatrzymania doszło w minioną środę.

Policjanci w komunikacie  informują o zatrzymaniu 39-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono 40 g. amfetaminy. Policjanci przekazują, że do zatrzymania doszło na jednym z osiedli w Łomży. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania domu w kuchni jego mieszkania, na jednej z półek, znajdowało się ponad 40 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektryczną oraz pieniądze. Biorąc pod uwagę, że z 1 grama amfetaminy robi się 8-10 porcji dilerskich, to z zabezpieczonej porcji można było zrobić przynajmniej 320 działek dealerskich. 

39-letni mieszkaniec Łomży trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności i może zostać zwiększona o połowę. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę