Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Skarbnik miasta Perłą Samorządu

Główne zdjęcie
Elżbieta Parzych, skarbnik miasta Łomża

Podczas Kongresu Perły Samorządu 2021, który w tym roku odbywał się on-line, Elżbieta Parzych, skarbnik Miasta Łomża, została laureatką Plebiscytu. W kategorii „Skarbnik Samorządu - miasta na prawach powiatu do 120 tys. mieszkańców” zajęła trzecie miejsce.

„Perły Samorządu” to ranking bezpłatny opierający się na obiektywnych wskaźnikach, przygotowany przez Dziennik Gazeta Prawna. Tytuł "Skarbnik Samorządu" przyznawany jest od 2018 roku i jest uhonorowaniem osób, które na co dzień zarządzają budżetem i finansami jednostek samorządu terytorialnego.

Elżbieta Parzych w Ratuszu na stanowisku skarbnika pracuje od wiosny 2015 roku, wygrywając konkurs na to stanowisko. Wcześniej była skarbnikiem w Gminie Zbójna. Ukończyła studia 2. stopnia w uczelni Leona Koźmińskiego i studia podyplomowe z prawa europejskiego. 

Prestiżowego wyróżnienia pogratulował Pani Elżbiecie Parzych na stronie miejskiej prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Zwrócił uwagę na wyzwania, którym trzeba było sprostać w czasie pandemii. „Wprowadzenie pakietów pomocowych dla przedsiębiorców, zabezpieczenie funduszy na środki ochrony przeciwwirusowej i ustabilizowanie budżetu w obliczu gwałtownego ograniczenia przychodów. Wyróżnienie Pani Skarbnik Elżbiety Parzych jest potwierdzeniem tego, że nasze miasto poradziło sobie w tej niełatwej sytuacji”- doceniał.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę