Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy za prędkość

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

W Szczepankowie najczęściej tracili prawo jazdy kierowcy, którzy o ponad 50 przekraczali prędkość w obszarze zabudowanym. Rekordzista jechał z prędkością 105 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę.

Sześciu kierowców, z siedmiu ukaranych, jechało za szybko przez Szczepankowo. To tam policjanci wręczyli najwięcej mandatów. 

Pierwszego kierującego drogówka namierzyła o godz. 11. w sobotę. 32-latek jechał volvo przez Szczepankowo z prędkością 94 kilometrów na godzinę, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 kilometrów na godzinę. Pozostałych pięciu straciło prawo jazdy w poniedziałek, 17. maja. 

Po 15. funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kia. 33-latek jechał z prędkością 105 kilometrów na godzinę, ustanawiając rekord dnia i otwierając worek z mandatami. Po niespełna godzinie drogówka zatrzymała kolejnego kierowcę kia. 30-latek przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy o 51 kilometrów na godzinę. Kolejnemu kierowcy prawo jazdy odebrano o godz. 17. 33-latek jechał fordem z prędkością 101 kilometrów na godzinę. Po 20 minutach policjanci zatrzymali volkswagena. 61-latek przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 63 kilometry na godzinę. Ostatni „wpadł” tuż przed 18. Kierowca audi jechał z prędkością 95 kilometrów na godzinę. 59-latek nie przyjął mandatu karnego, dlatego policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Pozostali kierujący przyjęli mandaty karne.

W Łomży w sobotę policjanci zatrzymali prawo jazdy jadącemu z nadmierną prędkością motocykliście. Przed 19, na ulicy Sikorskiego 36-latek jechał suzuki z prędkością 104 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 54 kilometry na godzinę – przekazuje KMP w Łomży. Mężczyzna przyjął mandat karny.

We wszystkich tych przypadkach, kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę