Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Chciał ukraść traktor, ale nie umiał nim pojechać

Nietrzeźwy 24-latek widząc klucze w środku ciągnika, chciał nim odjechać. Brak umiejętności kierowania taką maszyną uniemożliwił mu wyjazd z posesji, ale wzbudził czujność właściciela.

Jak informują policjanci, w sobotę po 21. w okolicach Miastkowa doszło do próby kradzieży ciągnika rolniczego. 24-latek wszedł na teren posesji i wykorzystał fakt pozostawienia w traktorze kluczyków. Mężczyzna próbował nim odjechać, ale – jak informują policjanci - podejrzany nie wiedział jak ruszyć ciągnikiem. Odpalenie pojazdu i hałas silnika wzbudziło słuszny niepokój właściciela, który nieopodal grillował z rodziną. Przybiegł do maszyny i zauważył w niej nieznanego mężczyznę. Uniemożliwił mu próbę wyjazdu i zawiadomił od razu policję. Wartość ciągnika rolniczego oszacował na  80 tysięcy złotych. Przybyli na miejsce policjanci z posterunku w Śniadowie zatrzymali niedoszłego złodzieja. Badanie alkomatem wykazało, że podejrzany miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Wizna trafił do policyjnego aresztu i dwa dni później usłyszał zarzut usiłowania kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę