Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Pogoda na nadchodzący tydzień

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W nadchodzącym tygodniu będzie zmienne zachmurzenie, wystąpią przelotne opady deszczu i lokalne burze. Burzom towarzyszyć będzie wiatr osiągający w porywach do 70 km/h.

W rejonie Łomży w poniedziałek i wtorek temperatura w ciągu dnia wyniesie 19°C. Możliwe przelotne opady deszczu, a we wtorek także burze. Wiatr słaby i umiarkowany, we wtorek trochę silniejszy.

Od środy do niedzieli na zmianę chmury i słońce oraz przelotne opady deszczu i lokalne burze. Maksymalna temperatura powietrza kształtować się będzie w przedziale 14°C - 17°C, a minimalna w nocy od  6°C do 10°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich, tylko w czasie burz w porywach osiągający do 65 km/h. 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę