Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Kradną „na bezczela” (video)

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Kolejny złodziej, który ze sklepowej półki zabrał towar i na oczach sprzedawców wyszedł nie płacąc. Na szczęście, dość szybko został zatrzymany przez policjantów.

Jak informuje KMP w Łomży, we środę po 17., w jednym ze sklepów w Łomży doszło do kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna wziął ze sklepowej półki plecak, a następnie zapakował do niego sportową odzież i buty, po czym chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Ochrona sklepu widziała zajście i próbowała go zatrzymać. W momencie, kiedy mężczyzna próbował powstrzymać złodzieja doszło między nimi do szarpaniny. Ten odepchnął pracownika, zostawił łupy i uciekł w kierunku pobliskiego osiedla. Całe zdarzenie nagrały kamery sklepowego monitoringu. Funkcjonariusze po przejrzeniu jego zapisu rozpoznali podejrzanego, który był im znany, bo trzy tygodnie wcześniej zatrzymali go za kradzież samochodu Po niespełna 3 godzinach od zdarzenia, policjanci zatrzymali mężczyznę na jednej z łomżyńskich ulic. 33-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Dzisiaj, w piątek, sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. 

Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę