Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Dzielny policjant na dachu wieży ciśnień

Główne zdjęcie
Wieża ciśnień w Łomży

Nad ranem, mężczyzna, który chciał skoczyć z wieży ciśnień, dzięki odwadze i opanowaniu policjanta, zszedł z dachu. Groźna poranna sytuacja skończyła się bezpiecznie.

O 5.30 w piątek nad ranem, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o możliwym targnięciu się na własne życie. Jak relacjonują policjanci, mężczyzna wyskoczył z okna własnego domu i pobiegł w nieznanym kierunku. Alarmująca policjantów osoba przekazała, że 26-latek może targnąć się na własne życie. Szybko przekazano rysopis patrolującym miasto policjantom. Już po kilku minutach mundurowi zauważyli tego mężczyznę stojącego na dachu wieży ciśnień - informuje KMP w Łomży. Wezwali na miejsce pozostałe służby ratunkowe, a sami zaczęli działać. Jeden z nich, wszedł na dach wieży, około 50 m nad ziemią i podjął rozmowę z 26-latkiem. Rozmowa, na szczęście, skończyła się uspokojeniem mężczyzny. Razem z policjantem zszedł na dół i został przekazany w ręce lekarzy.

Policjant Paweł, który niewątpliwie wykazał się bohaterstwem, chce pozostać w cieniu maski.  

 

Foto: Wieża ciśnień w Łomży
Foto: Policjant Paweł

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę