Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Wybory w Jedwabnem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na 11. lipca 2021 roku Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski zarządził wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Jedwabnem. Ma to związek ze zwolnieniem mandatu radnego, który przeprowadził się poza okręg wyborczy. Radny wyniósł się z Gminy i stracił mandat

Jak informowaliśmy, 15. kwietnia Rada Miasta Jedwabne, z powodu utraty prawa wybieralności, wygasiła mandat radnego Wojciecha Grabowskiego z okręgu wyborczego nr 6. Chodzi o to, że radny wraz z rodziną wyprowadził się z okręgu wyborczego. Teraz Wojewoda Podlaski zarządził wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 6, w którym ma zostać wybrany jeden radny. 

W Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego opublikowano kalendarz wyborczy. Wynika z niego, że do 27. maja 2021 roku trwa zgłaszanie Komisarzowi Wyborczemu w Łomży kandydatów do Komisji Wyborczej. 6. czerwca 2021 roku o godz. 24. upływa termin zgłaszania list kandydatów na radnego. Zgłoszenia składa się w Komisji Wyborczej w Jedwabnem. Kampania wyborcza kończy się 9. lipca 2021 roku o godz. 24.00. 

Głosowanie odbędzie się 11. lipca 2021 roku w godz. 7:00-21:00.

 

Radny wyniósł się z Gminy i stracił mandat
Kalendarz wyborczy.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę