Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pomóż Uratować Pogotowie Ratunkowe

We wtorek 15 listopada Zarząd Województwa Podlaskiego ma debatować nad projektem połączenia w jedno trzech Wojewódzkich Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, Suwałkach i Białymstoku. Pomysłowi temu zdecydowanie sprzeciwiają się pracownicy pogotowia w Łomży, którzy obawiają się o swoje miejsca pracy i sprzęt którym dziś jest w Łomży, a który po połączeniu może trafić do Białegostoku. Na forum portalu www.4lomza.pl pracownicy łomżyńskiego pogotowia zwrócili się z prośbą do mieszkańców Łomży i całego byłego województwa łomżyńskiego o poparcie ich protestu.

zobacz apel Teraz możesz im pomóc. Wyślij e-maile do członków Zarządu Województwa, którzy będą decydować o realizacji tego chorego pomysłu.

Treść protestu

Protest

Marszałek Województwa Podlaskiego
Janusz Krzyżewski
Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Krzysztof Tołwiński
Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Jan Kamiński
Członek Zarządu Województwa Podlaskiego
Karol Tylenda
Członek Zarządu Województwa Podlaskiego
Jan Syczewski

Ja (Imię i Nazwisko), popieram protest Pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży przeciw połączeniu WSPR w Łomży z WSPR w Suwałkach i WSPR Białymstoku. Połączenie takie w żaden sposób nie wpłynie na poprawę funkcjonowania systemu ratownictwa w naszym województwie. Obawiam się, że trzecie z rzędu podejście do wdrożenia tego pomysłu jest jedynie realizacją ambicji wicemarszałka Krzysztofa Tołwińskiego, a nie faktyczną realizacją ciążących na Panu Marszałku obowiązków zapewnienia należytej opieki medycznej – także tej z dziedziny ratownictwa medycznego - mieszkańcom Województwa Podlaskiego, również tym z Łomży i terenów byłego województwa łomżyńskiego.

Połączenie trzech, dziś niezależnych, WSPR w jedno doprowadzi do zwolnień pracowników. Podzielam obawy pracowników pogotowia w Łomży, że dotkną one przede wszystkim pracowników zatrudnionych w Łomży i Suwałkach.

Jeszcze raz popieram protest Pracowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży i wyrażam stanowczy sprzeciw wobec wykorzystywaniu tragedii pod Jeżewem do realizacji „widzimisie” kogokolwiek. Proszę Pana Marszałka o odrzucenie pomysłu wicemarszałka Krzysztofa Tołwińskiego od trzech lat dążącego do połączenia WSPR w Łomży z WSPR w Suwałkach i WSPR w Białymstoku.

z wyrazami szacunku
(Imię i Nazwisko)

Dane do maila

Proszę o wypełnienie wszystkich pól

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę