Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Duże straty po kradzieży w wiejskiej szkole

Główne zdjęcie
Rutki, screen google.com/maps

Na 50 tys. zł oszacowano skradziony w Szkole Podstawowej w Rutkach sprzęt komputerowy. W ten sposób kilkadziesiąt dzieci z wiejskiej szkoły pozbawiono nowoczesnych narzędzi do nauki.

„Sprawca bądź sprawcy dokonali kradzieży między godziną 19.00 - 5. maja, a godziną 7.30 - 6. maja” - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Do środka budynku złodzieje dostali się przez wybite okno z tyłu budynku. Straty są duże, a dyrekcja szkoły oszacowała je na 50 000 zł. 

Urszula Brulińska przekazuje, że skradziono sprzęt z wielu sal szkolnych. Z jednej sali złodzieje zabrali 4 zestawy komputerów stacjonarnych i 6 laptopów. Z następnej sali zginął laptop, a z kolejnej złodzieje wynieśli projektor. Jak widać penetrowali po kolei sale szkolne i wynosili co im „się spodobało”. Z jednej z klas wyniesiono ekran interaktywny, kolejną pozbawiono projektora, a z oddziału przedszkolnego zabrano telewizor z odtwarzaczem DVD. 

Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie i nie chcą ujawniać szczegółów.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę