Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Nieletni wandale

Główne zdjęcie
Zdarzenie na ul. Wiejskiej

Wieczorem na ul. Mickiewicza młodzi ludzie zniszczyli samochody. Wcześniej nietrzeźwy, nieletni chłopak usiadł za kierownicę auta i taranował znaki i samochody w centrum Łomży.

We środę (5.05), po 22. ulicą Mickiewicza szła 5-6 osobowa grupka młodych ludzi, którzy na parkingu w 3 samochodach uszkodzili lusterka. Całą sytuację widział jeden z mieszkańców, który powiadomił policję. Przybyły na miejsce patrol dzielnicowych zatrzymał jednego z chłopców. Okazało się, że niszczycielską siłę odkrył w sobie 16-latek. Chłopak miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Świadek wskazał zatrzymanego, jako sprawcę wandalizmu. Właściciele swoje straty oszacowali na ponad 2000 zł. Jako nieletni młody człowiek trafił w ręce rodziców. 

Wcześniej, około godz. 18. na ul. Wiejskiej także nieletni, ale w stanie nietrzeźwości usiadł za kierownicą auta i doprowadził do kolizji. Jeżdżąc samochodem staranował znak drogowy i uszkodził zaparkowany samochód renault. Ślady auta widać było również na trawniku. Okazało się, że 15-latek, bez wiedzy rodziców, wziął ich samochód i jeździł nim po mieście. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie. Chłopak początkowo zatrzymany w radiowozie, także został przekazany rodzinie. 

Teraz sprawami nieletnich zajmie się sąd rodzinny. 

 

Foto: Zdarzenie na ul. Wiejskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Wiejskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Wiejskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Wiejskiej

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę