Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Najpierw chłód, a później „bomba ciepła”

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Najbliższe dni dość chłodne i deszczowe. W niedzielę zmiana temperatury. Synoptycy spodziewają się „bomby ciepła”, tzn. nagłego wzrostu temperatury.

Po umiarkowanie ciepłej pierwszej połowie tygodnia, w drugiej nastąpi ochłodzenie. Wczoraj w rejonie Łomży przeszła burza z piorunami, która momentami niosła silny opad gradu. 

Już w czwartek maksymalna temperatura w dzień nie powinna przekroczyć w rejonie Łomży 11°C. Może także trochę pokropić. Na piątek i sobotę  spodziewany jest dalszy spadek temperatury, do 8-9°C. Będzie padać, w piątek praktycznie cały dzień, a w sobotę  mogą pojawiać się przejaśnienia i burze. W niedzielny poranek, lokalnie, temperatura może spaść do 0°C.  W ciągu dnia nad Polskę zaczną napływać ciepłe i gorące masy powietrza.  Media ogłosiły o nadciągającej „bombie ciepła” i „szoku termicznym”. W rejonie Łomży temperatura wzrośnie w dzień do nawet 15-16°C.  Kolejne dni będą jeszcze cieplejsze, znacznie powyżej 20°C. Będzie upalnie, a pod koniec tygodnia także burzowo.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę