Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Zmiażdżony samochód i jedna ofiara śmiertelna w Kisielnicy

Ciężarówka zmiażdżyła osobówkę czekającą na zielone światło w Kisielnicy. W wyniku najechania jedna osoba zginęła na miejscu. W sumie uszkodzonych zostało 4 pojazdy.

Kilkanaście minut po 14. na drodze DK61 w Kisielnicy samochód ciężarowy, jadący od Łomży w kierunku Stawisk, najechał na stojące na światłach samochody. Siła nacisku była tak duża, że została zmiażdżona osobówka i przesunęła się stojąca przed nią laweta z samochodami. Kierujący osobówką, marka pojazdu jest na razie nieznana, zginął na miejscu. Laweta, która przewoziła nowe samochody kia, została przesunięta i uderzyłza w kolejna ciężarówkę. Niektóre z przewożonych aut też zostały uszkodzone. W wyniku uderzenia w ciężarówce sprawcy rozszczelnił się zbiortnik z paliwem, które zaczęło wyciekać na ulicę. Strażacy neutralizowali wyciek.

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika (wg niektórych świadków), że owa ciężarówka z dużą prędkością jechała od strony Łomży. W Kisielnicy, w związku z powstającą Via Baltica, na DK61 budowane jest rondo, a ruch odbywa się jednym pasem. Ruchem steruje tymczasowa sygnalizacja świetlna. Z nieznanych powodów kierujący ciężarówką z tą dużą prędkością najechał na stojące w korku przed światłami pojazdy. Siła uderzenia była tak duża, że przesunięta została laweta pełna samochodów i zmiażdżone auto. Na ile kierujący zbyt późno dostrzegł stojące samochody i zbyt późno zaczął hamować, wykaże śledztwo. Sprawcy nic się nie stało, ale został w kajdankach zatrzymany przez policję.  Nieoficjalnie, kierującym ciężarówką to cudzoziemiec.

Droga w tym miejscu jest zablokowana i zostanie wyłączona z ruchu jeszcze przez kilka godzin. Na miejscu pracują służby ratownicze. Policja, pod nadzorem prokuratora, prowadzi czynności wyjaśniające. 

O 20.30 ruch został odblokowany.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę