Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Policjanci „suszą” na drogach

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

W ciągu dwóch dni prowadzonych działań, łomżyńscy policjanci skontrolowali 186 pojazdów. 160 kierowców przekroczyło prędkość, z czego 2 osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę.

W piątek (30.04) i poniedziałek (3.04) na drogach powiatu łomżyńskiego policjanci prowadzili akcję mierzenia prędkości pojazdów. KMP w Łomży informuje, że 37 policjantów z drogówki skontrolowało w sumie 186 pojazdów. W 160 przypadkach zanotowano przekroczenie dozwolonej prędkości, z czego w dwóch przypadkach przekroczenie było powyżej 50 kilometrów na godzinę. Kierowcy stracili prawo jazdy. 

Ale to nie jedyni kierowcy, którym zatrzymano prawo jazdy. W sumie od piątku do poniedziałku, czyli przez ostatnie 4 dni, prawo jazdy za prędkość straciło 5 kierowców.

W piątek, przed 19 w Śniadowie, 64-letni kierowca jechał z prędkością 102 kilometrów na godzinę, w miejscu, gdzie obowiązywało do 50 kilometrów na godzinę. W sobotę, chwilę przed 11, w Morgownikach 51-latek przekroczył prędkość aż o 97 kilometrów na godzinę. Niespełna godzinę później, zatrzymano kierowcę, który  przekroczył prędkość o 59 kilometrów w obszarze zabudowanym. W Nowych Kupiskach 27-latek jechał z prędkością 109 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązywała do 50 kilometrów na godzinę.

Już w niedzielę, zatrzymano prawo jazdy 24-letniemu kierowcy mazdy, który w Nowych Kupiskach miał na liczniku 106 km/h. Ostatni z kierujących został zatrzymany w poniedziałek, w Łomży na ulicy Sikorskiego. 32-latek jechał bmw z prędkością 109 kilometrów na godzinę. Kierowcy za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami, a ich konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych. Wszyscy też stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

 

Żródło: KMP Łomża

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę