Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Kobieta z cegłą

Główne zdjęcie
fot. KMP w Łomży

W środę, 28. kwietnia na ul. Sikorskiego zniszczono wiatę przystankową. Straty oszacowano na kwotę ponad 1100 złotych. 

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymanej 22-latce, która w środę, 28. kwietnia zniszczyła wiatę przystankową na ul. Sikorskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna z osób poruszających się w grupie cegłą wybiła szybę w wiacie autobusowej, i po tym wszyscy uciekli – czytamy w komunikacie policji. Po dwóch dniach zebrany materiał dowodowy pozwolił kryminalnym wytypować podejrzaną o tą dewastację. W piątek, w samo południe 22-latka została zatrzymana.  Kobieta usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 1100 złotych. 

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę