Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Pogoda na nadchodzący tydzień

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

IMGW informuje, że w nadchodzącym tygodniu będzie przeważała pogoda pochmurna, a okresami deszczowa. Zza chmur pojawiać się będzie także słońce. Na początku tygodnia temperatura w ciągu dnia w okolicach 13°C, w środku spadek do nawet 8°C i koniec tygodnia, niedziela, zapowiada się już cieplejsza, z temperaturą około 16°C.

We wtorek wietrznie i miejscami popada. Temperatura maksymalna w dzień do 13°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 50 km/h.

W środę pochmurno z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura w ciągu dnia do 16°C . Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h.

W czwartek nieco chłodniej i nadal sporo chmur. Będzie to kolejny dzień z przelotnymi opadami deszczu. Uczucie chłodu dodatkowo będzie potęgował siny i porywisty wiatr, który w porywach może osiągać 70 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie do 12°C.

W piątek chłodno, rano temperatura niewiele powyżej zera, a w ciągu dnia maksymalnie może osiągnać do około 11°C. Nadal możliwe opady deszczu, a lokalnie niewykluczone burze.

W sobotę termometry pokażą około 10 – 12°C. Ciągle możliwe opady deszczu. Wiatr średni, choć w porywach może osiągać nawet 60 km/h.

W niedzielę  temperatura wzrośnie do 16°C, a siła wiatru spadnie. W porywach może on osiągać do 40 km/h. Raczej nie powinno padać. 

 

Następne dni, do  środy powinny być ciepłe, a nawet gorące.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę