Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Narkotyki dawał nieletnim, a trzymał w lodówce i w piekarniku

17 zarzutów związanych z posiadaniem narkotyków usłyszał 25-latek z Łomży. Część amfetaminy schowana była w lodówce, część w piekarniku. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie.

W środę po 9, łomżyńscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta – informuje KMP w Łomży. Z rozpoznania policyjnego wynikało, że mieszkający tam 25-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli foliowe woreczki z białym proszkiem oraz wagę elektryczną. Część z nich schowana była w lodówce i w piekarniku – przekazują policjanci. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina o łącznej wadze ponad 200 gramów.
Mieszkaniec Łomży został zatrzymany i w czwartek usłyszał łącznie 17 zarzutów, w tym za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz 16 zarzutów za udzielanie ich małoletniemu. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę