Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 08.11.2005

W nawiązaniu do wczorajszej informacji o naszych członkowskich firmach, które zostały wyróżnione w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw informuję, że wymieniliśmy jedynie podmioty w kategorii “Zysk 2004”. Podsumowując obecność naszych członkowskich firm w rankingu “Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw” należy wymienić podmioty wyróżnione w następujących kategoriach:
- Zysk 2004: Fargotex Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A., Grupa Kapitałowa Firm Purzeczko, Łomżyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o.
- Przychody 2004: Browar Łomża Sp. z o.o., Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A., PHU Mariola Sp. z o.o., Łomżyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o.
- Eksport 2004: Łomżyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A., Terrazyt – Okna i Drzwi S.A., Browar Łomża Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o.
- Zatrudnienie 2004: Grupa Kapitałowa Firm Purzeczko, Łomżyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A., Terrazyt – Okna i Drzwi S.A., Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży, Browar Łomża Sp. z o.o., Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o., Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o.

Rada Izby serdecznie gratuluje powyższym firmom wypracowania sobie miejsc w prestiżowym rankingu “Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw”. Cieszymy się, że członkowie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej są w czołówce najlepszych przedsiębiorstw Województwa Podlaskiego.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę