Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Zderzenie aut na Rondzie Lutosławskiego

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Rondzie Lutosławskiego, obok ZUS. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie młode osoby. W tej chwili nie ma przejazdu w części skrzyżowania.

Po 20. na Rondzie Lutosławskiego zderzył się nissan z samochodem małolitrażowym. Ze wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że kierująca nissanem jadąc ul. Szosa Zambrowska od strony Zambrowa, nie ustąpiła pierwszeństa samochodowi małolitrażowemu znajdującemu się na rondzie i czołem uderzyła w drzwi pasażera. W wyniku uderzenia małe auto obróciło się o 180 stopni i częściowo znalazło się na trawniku. Autem podróżowały dwie młode dziewczyny, które ucierpiały. 

Na miejscu pracują policjanci i ustalają dokładny przebieg zdarzenia. W tej chwili nie można przejechać prosto ul. Szosa Zambrowska. Na rondzie należy skręcić w prawo w Sikorskiego i ewentualnie na skrzyżowaniu z ul. Wąską zawrócić. 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę