Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 07.11.2005 r.

Uprzejmie informuję, że dnia 3. listopada br. odbyło się IX. posiedzenie Rady Izby, które poświęcone zostało podsumowaniu 6 miesięcy pracy nowej Rady oraz 9 miesięcy działania Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Na posiedzeniu Rady zatwierdzone zostało sprawozdanie, które w załączeniu przesyłam do Państwa wglądu i oceny. W sprawozdaniu znajdziecie Państwo wynik finansowy, cele które udało się nam osiągnąć oraz te, których nie osiągnęliśmy. Oprócz tego możecie Państwo zapoznać się z zadaniami, które stawiamy przed sobą do rozwiązania do końca bieżącego roku.

Z poważaniem

Prezes Rady Izby
Maciej Krzysztof Zajkowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę