Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska KAS zabezpieczyła w Ostrołęce nielegalne automaty do gier i miotacze gazu

Funkcjonariusze KAS z Łomży zabezpieczyli w jednym z lokali w Ostrołęce 3 nielegalne automaty do gier hazardowych. Ponadto podczas przeszukania mundurowi znaleźli m.in. miotacze gazu i narkotyki.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży wrócili do lokalu w Ostrołęce, w którym kilka tygodni wcześniej ujawniono automaty do gier hazardowych. Ponownie mundurowi zabezpieczyli 3 automaty do gier. Tym razem, podczas przeszukania, znaleziono gotówkę w kwocie 620 zł, notatki dot. wygranych oraz 2 ręczne miotacze gazu i ponad 6,5 g amfetaminy. Funkcjonariusze KAS przesłuchali obecnych w lokalu 40-letniego mężczyznę oraz 39-letnią kobietę. 

 

Służby skarbowe przypominają o sankcjach karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności grożącym osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe oraz posiadającym automaty wbrew przepisom. Osoby te muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. 

 

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę