Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Meble do przedszkola

Przedszkole to bardzo specyficzne miejsce – mali użytkownicy mają o wiele większe wymagania. Tutaj wszystko musi być kolorowe, przyjazne dziecku oraz spełniać bardzo wysokie normy z zakresu bezpieczeństwa. Dotyczy to różnego rodzaju wyposażenia, takiego jak meble, czy pomoce dydaktyczne.

Kompleksowe wyposażenie sali przedszkolnej to począwszy od stolików i krzeseł poprzez szafki i wózki do zajęć praktycznych, aż po regały i szafki, a także specjalne stoliki i krzesła przystosowane do potrzeb przedszkolaków z niepełnosprawnościami ruchowymi. W wyposażeniu przedszkola ważne są jeszcze meble szatniowe. Wszystkie produkty, w tym zabawki i pomoce dydaktyczne muszą posiadać certyfikaty, a w celu ich uzyskania należy przeprowadzić rygorystyczne badania. Oznacza to, że wykonane są ze starannością i dbałością o każdego użytkownika.

0W1A2603.jpg

Bezpieczne meble przedszkolne 

Małe dzieci w wieku 3-7 lat są ruchliwe, a ich zachowania są często nieprzewidywalne. Dlatego sala przedszkolna musi być miejscem bezpiecznym. Meble przedszkolne nie mogą mieć ostrych narożników, ani niebezpiecznych, wystających elementów. Podczas użytkowania krzeseł i stolików dzieci muszą mieć zapewnioną odpowiednią pozycję ciała, wymogiem w stosunku do mebli przedszkolnych jest ich właściwa wielkości i wyprofilowanie oparcia i siedziska krzesła co określają odpowiednie normy . Maluszki spędzają w przedszkolu od 5-10 godzin i mają tam zapewnione różnorodne zajęcia rozwojowe oraz mnóstwo zabawy. Stoliki przedszkolne służą do nauki pisania i czytania, prac manualnych i do zabawy – dzieci układają na nich klocki i puzzle oraz spożywają przy nich posiłki. Meble przedszkolne są wytrzymałe, odporne na wszelkie zarysowania i plamy. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu każda sala może wyglądać niczym z bajki i dziecięcych marzeń.

Dla rodziców przy wyborze przedszkola coraz większe znaczenie ma wygląd sali oraz bezpieczeństwo i wygoda użytkowania mebli przedszkolnych. Praktyka przedszkolna potwierdza, że najlepiej sprawdzają się stoliki czteroosobowe, które zapewniają zabawę z przyjaciółmi, a jednocześnie dają wystarczającą przestrzeń do bezpiecznego użytkowania przez czterech przedszkolaków. W razie konieczności stoliki można postawić obok siebie i urządzić ważne dla grupy wydarzenie.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę