Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Miasto Łomża kupuje ziemię w Miastkowie

Główne zdjęcie
Wysypisko śmieci w Czartorii

Ponad 2,5 ha ziemi kupiło Miasto Łomża od Gminy Miastkowo. Przeznaczeniem gruntu jest rozbudowa pobliskiego wysypiska śmieci, którego właścicielem jest Miasto.

Miasto Łomża, za 184 400,00, kupiło działkę nr 247 o powierzchni 2,64 ha od Gminy Miastkowo. Nieruchomość położona jest w obrębie Czartoria i przylega do ogrodzenia  wysypiska. Jadąc od Miastkowa, to pierwsza działka od wysypiska, przy samym ogrodzeniu. Dzięki zakupowi powiększy się wysypisko śmieci. Jan Perkowski, prezes Zakładu Gospodarowania Odpadami Sp z o.o. w Czartorii, przy okazji pożaru z lipca 2020 roku zwracał uwagę na „mały” teren wysypiska i mówił wówczas o rozmowach w sprawie zakupu gruntu. Teraz Prezydent Łomży podpisał zarządzenie o nabyciu nieruchomości zapisanej w księdze wieczystej LM1L/00042956/2 – oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 247.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę