Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Prognoza pogody na najbliższy tydzień

Rozpoczynający się tydzień nie przyniesie zasadniczej zmiany pogody, nad Polską przeważać będą niże. Nadal będą nam towarzyszyć przelotne opady deszczu. Lokalnie pojawią się burze. Dodatkowo w czwartek i piątek nieco się ochłodzi. Weekend, za sprawą rozbudowującego się od zachodu wyżu, zapowiada się z bardziej słoneczną pogodą i ponownie zrobi się cieplej.

W poniedziałek najlepsza pogoda będzie na północy Polski, tu najwięcej słońca i najmniejsza szansa na opady. Temperatura maksymalna w regionie 15-16°C Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. 

We wtorek i środę bez większych zmian w pogodzie. Sporo chmur, ale nie zabraknie też chwil ze słońcem. Cały czas będą występować przelotne opady deszczu i lokalne burze, podczas których porywy wiatru osiągną do 55 km/h. W nocy temperatura na ogół od 3°C do 7°C, w dzień do 14°C.

W czwartek Polska znajdzie się w zasięgu niżu znad Bałtyku i z północnego zachodu zacznie stopniowo napływać chłodniejsze powietrze. Miejscami w całym kraju będzie przeloty deszcz, w Tatrach śnieg. W dzień już chłodniej do 8°C. Nieco wzrośnie prędkość wiatru, miejscami może być porywisty. 

W piątek więcej chmur i przelotny deszcz. Temperatura około 7°C. Wiatr  umiarkowany i porywisty.

W sobotę  na wschodzie przelotne opady deszczu, a w niedzielę w całym kraju powinno być bez opadów – prognozuje IMGW. Temperatura w sobotę wyniesie  6 - 8°C, a w niedzielę 10 - 14°C. W nocy z piątku na sobotę miejscami na południu i wschodzie wystąpią przymrozki, temperatura spadnie do -1°C. Kolejna noc zapowiada się już cieplej. Wiatr osłabnie, tylko w sobotę na południowym wschodzie będzie jeszcze porywisty. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę