Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie chcą wspólnej stacji pogotowia

Oflagowane pojazdy i budynki stacji pogotowia ratunkowego w Suwałkach, Łomży, Augustowie i oddziałach tych stacji. Tak będzie wyglądał pierwszy etap protestu przeciwko łączeniu stacji w Suwałkach, Łomży i Białymstoku – poinformował Michał Śliżewski. Szef Solidarności w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach zapowiedział, że protest rozpocznie się w środę w samo południe. Ma on zwrócić uwagę na to, że nikt nie słucha argumentów załóg pogotowia przeciwko ich połączeniu . “ Nie ma też odpowiedzi na nasz apel, do marszałka Janusza Krzyżewskiego – przyznaje Śliżewski. Jednocześnie uspokaja mieszkańców, że ta forma protestu nie będzie miała żadnego wpływu na pracę pogotowia. Karetki będą wyjeżdżać na każde wezwanie.

“Działamy w imieniu społeczeństwa – mówi Śliżewski. Chcemy by jakość naszych usług była jak najwyższa . Na pewno tak się nie stanie jeśli stacje będą połączone i będziemy podlegać pod Białystok " – dodaje. Protest rozpocznie się jutro w południe. Jeśli za tydzień zarząd województwa poprze pomysł wicemarszałka Krzysztofa Tołwińskiego by stacje połączyć, związkowcy rozpoczną głodówkę." I w tym przypadku żaden z pacjentów nie ucierpi" – zapewniają pracownicy pogotowia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę