Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

W Wysokiem Mazowieckiem zakończył się remont dworca autobusowego

Główne zdjęcie
Tekst i foto: Adam Dąbrowski/Radio Białystok

Korzystać nie ma jeszcze z czego, ale oglądać można już nie tylko budynek z zewnątrz, ale także jego wnętrza. Przebudowany - kosztem blisko pięciu milionów złotych dworzec autobusowy w Wysokiem Mazowieckiem od kilku dni jest już otwierany. Właśnie: otwierany, a nie otwarty, ponieważ do środka można dostać się tylko w dni powszednie od 6:00 do 17:00.

Wyremontowany budynek dworca z zewnątrz i całe jego sąsiedztwo można obejrzeć więc np. już w ten weekend. Ale kto chciałby zwiedzić także jego wnętrza, a nie zdąży w piątek (16.04) przed 17:00, to najbliższą okazję będzie miał dopiero w poniedziałek rano.

Natomiast bilety autobusowe wciąż jeszcze można kupować w niebieskim, blaszanym kontenerze ustawionym w sąsiedztwie nowego dworca. 

link do artykułu

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę