Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rodzina szuka Marcina Pieścika z Łomży

Główne zdjęcie
Ostatnie znane zdjęcie Marcina Pieścika

Marcin Pieścik z Łomży ma 46 lat. Z rodzinnego miasta wyjechał w sierpniu 2014 r. do Londynu, stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał stale i pracował zarobkowo. - Ostatni kontakt mieliśmy w lipcu 2018 roku, kiedy to zadzwonił do swojego znajomego - opowiada siostra Marcina Pieścika. - Z rozmowy wynikało, że wszystko u niego dobrze. Niestety, od tamtej pory nikt go nie widział...

Z okruchów informacji układa się ogólny obraz losu łomżyniaka w Anglii. - Dwa lata temu Marcin widziany był w okolicach Row Green Park - wspomina siostra. - Z reguły pracował na budowach i przy remontach oraz wyposażaniu mieszkań. Jak opowiadał znajomemu z Łomży, współpracował w Londynie z firmą bardzo operatywnego Pakistańczyka, prowadzącego jednocześnie po kilka dużych inwestycji budowlanych. Ostatni znany nam region, gdzie mieszkał lub pracował brat to Wembley. Prawdopodobnie pracował również w rejonach West Hill Road, South Hill Road i White Chappell.

Marcin Pieścik miewał od kilkunastu lat ataki epilepsji, dlatego może mieć problemy z pamięcią. - Jest bardzo spokojnym, cichym, kulturalnym człowiekiem z poczuciem humoru - opisuje go siostra, prosząc Czytelników 4lomza.pl o pomoc w odnalezieniu brata albo przekazaniu mu informacji, jak martwi się o jego los mama i cała rodzina. Marcin ma 175 cm wzrostu, zawsze był szczupły, lekko muskularny. Ciemnobrązowe włosy i ciemna oprawa głęboko osadzonych, piwnych oczu. Czasami zapuszczał ciemny, gęsty zarost. Istnieje cień szansy, że przebywał w międzyczasie w Łomży, więc może któryś z kolegów szkolnych go widział lub cokolwiek wie. Marcin Pieścik jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży oraz Technikum Mechanicznego o specjalizacji elektryka - elektronika. Studiował na tym kierunku w Politechnice Białostockiej; był w pierwszej 10 na liście egzaminów wstępnych. Pracował w Warszawie, między innymi, jako barman w kilku barach. Przed wyjazdem do Londynu, w Łomży pracował jako pomocnik geodety i zajmował się budownictwem.

 

Informacje o poszukiwanym przez Rodzinę Łomżyniaku można przekazać mailem: biuro@4lomza.pl lub dzwoniąc do redakcji 4lomza.pl: 696 145 146.

 

Mirosław R. Derewońko 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę