Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wojewoda Paszkowski ma koronawirusa

Główne zdjęcie
Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski

Wojewoda Bohdan Paszkowski ma koronawirusa – poinformował Podlaski Urząd Wojewódzki w serwisie społecznościowym. Czuje się dobrze, pracuje zdalnie – czytamy w komunikacie.

Na oficjalnym profilu Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, około 40 min. temu pojawiła się informacja, że wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski ma koronawirusa. 

„Informujemy, iż #wojewodapodlaski #BohdanPaszkowski uzyskał dziś pozytywny wynik testu na #koronawirus” - czytamy.  Wojewoda „czuje się dobrze, pracuje zdalnie i przebywa w izolacji domowej” - informuje PUW. 

Przypomnijmy, wczoraj o swoim zakażeniu koronawirusem ogłosił szef struktur PIS w podlaskim wiceminister Dariusz Piontkowski. Nie wiemy czy to zbieg okoliczności czy wynik jakiegoś wspólnego spotkania.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę