Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pieniądze na dodatkowe patrole policji

60 tys. na dodatkowe patrole policji przekaże Miasto Łomża. Pozwoli to sfinansować dodatkowe patrole policjantów w mieście, które już funkcjonują od 1. kwietnia.

Komendant Miejski Policji w Łomży i Prezydent Miasta Łomża podpisali porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych. W ramach umowy samorząd miejski przekaże 60 tys. zł. na sfinansowanie służb ponadnormatywnych. Jak informuje młodszy aspirant Justyna Janowska z KMP w Łomży, suma ta pozwoli wystawić 260 dodatkowych patroli. Ich liczba została określona w sposób analogiczny do ubiegłego roku. Ile ich będzie dokładnie, okaże się na koniec, po rozliczeniu pieniedzy. Dodatkowe patrole zaczęły już funkcjonować od 1. kwietnia 2021 roku. 

W ubiegłym roku w ramach służb ponadnormatywnych policjanci zatrzymali 20 sprawców przestępstw, 5 poszukiwanych, ujawnili 703 wykroczenia i przeprowadzili 418 interwencji – czytamy w komunikacie policji. Mundurowi wylegitymowali blisko 1500 osób, skontrolowali 525 pojazdów. W wyniku tych czynności nałożyli 293 mandaty karne, pouczyli 373 osoby oraz sporządzili 37 wniosków o ukaranie do sądu. 

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę