Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dokładka do rocznicy smoleńskiej

Radni Rady Miejskiej klubu PiS, z radnym wojewódzkim Piotrem Modzelewskim na czele, złożyli kwiaty i zapalili znicze pod Pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Inną godzinę, niż poranne uroczystości, tłumaczyli obostrzeniami pandemicznymi.

O godz. 15:00, radni Rady Miejskiej z klubu PiS, wspólnie z Piotrem Modzelewskim radnym Sejmiku Województwa Podlaskiego, złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem pamięci tych, którzy zginęli 11 lat temu w Smoleńsku. Zebrani w ciszy oddali hołd 96 ofiarom katastrofy. Po krótkiej indywidualnej modlitwie rozeszli się do domów. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę