Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Traktor przejechał mężczyznę

W Burzynie, w powiecie łomżyńskim, podczas prac polowych traktor przejechał po mężczyźnie. Na miejscu pracują służby, po rannego leci śmigłowiec ratowniczy LPR.

Ok 10.20 została poinformowana policja o wypadku podczas prac polowych w Burzynie. O wypadku służby powiadomił ksiądz. Z ustaleń policjantów wynika, że 71-letni mężczyzna zostawił ciągnik na luzie i wyszedł. Traktor prawdopodobnie zaczął się staczać, a mężczyzna chciał do niego wskoczyć. Niestety, zamiast do środka, dostał się pod ciągnik, który po nim przejechał. Poszkodowany był trzeźwy i przytomny. Z informacji policji wynika, że po rannego ma przylecieć śmigłowiec LPR.

 

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę