Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 grudnia 2022 napisz DONOS@

Nowa karetka w Pogotowiu

O ambulans z wyposażeniem wzbogaciło się Pogotowie w Łomży. Dzięki „covidowemu projektowi” do Łomży trafiło bez mała 600 tys. zł.

W ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łomży trafiło: ambulans z wyposażeniem, 7 zamgławiaczy, 140 litrów płynów do dezynfekcji i 842 kombinezony ochronne. Celem projektu było wsparcie podmiotu w związku z realizacją działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem „COVID-19” oraz innych chorób zakaźnych - czytamy w nadesłanym komunikacie. Zadaniem była poprawa infrastruktury sprzętowej podmiotu leczniczego udzielającego świadczeń zdrowotnych w zakresie ratownictwa medycznego lub transportu sanitarnego. Warunkiem projektu było posiadanie w swej strukturze Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Wartość dofinansowania dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży wyniosła: 596.774,19 PLN, w tym dofinansowanie z Funduszy Europejskich w wysokości 85%.

 Środki na realizację projektu otrzymano z Ministerstwa Zdrowia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę